0312256 00 73
  • ÖĞRENCİ SİSTEMİ
  • BAYİ GİRİŞİ
  • ŞUBELERİMİZ
  • İLETİŞİM

Advanced Seviyesi

                                   AÇILACAK GRUPLAR

 

Hafta sonu öğlen             14:00-17:30          08.09.2018

     (ct-pzr)

Upper-Intermediate seviyesini başarı ile tamamlamış; okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini en üst düzeye çıkararak akıcı hale ve hiç zorlanmadan başarabilmek isteyen öğrencilerimiz için uygun olan eğitim programıdır.


 

*Eğitim süreci 120 ders saatinden oluşmaktadır. Derslerin %80'i yabancı hocalar eşliğinde konuşma dersi olarak işlenmektedir.

*Öğrencilerimiz, randevu almak koşuluyla kaçırdıkları ya da anlayamadıkları konuları, belirlenen gün ve saatte alma hakkına sahiptir.

*Öğrencilerimiz, seçtikleri gün ve saat alternatiflerine göre programı 4 hafta ila 12 hafta arasında tamamlayabilmektedir.

Bu seviyede öğrencilerimize New Headway Third Edition Advanced kitabı ve çalışma kitabı hediye edilmektedir.

Advanced düzeyindeki öğrencimiz, grammer konularını bitirdiği için, sağlıklı bir eğitim sürecinin gerektirdiği gibi general-check ile başlar. Bu süreç içerisinde öğrencimizin hatalı- eksik olduğu konular belirlenerek ekstra özel derslerle ücretsiz olarak telafi etmesi sağlanır. Duyduğu ve okuduğu her şeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir, bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir. Kendini akıcı ve tam olarak spontane bir şekilde ifade edebilir, kompleks durumlarda bile anlamlardaki ince farklılıkları belirgin bir şekilde dile getirebilir.Bu seviyeyi bitiren öğrencimiz, bir native ile rahatlıkla istenilen konuda konuşabilir ve onu anlayabilir. Bunun yanısıra, makaleleri okuyabilir, ileri düzeyde yazışmalar yapabilir.

Advance, genel dil seviyelerinin son bölümüdür.Bu aşamadan sonra, ileri düzey İngilizce yeterlilik ölçüm sınavlarına hazırlanmaları konusunda, öğrencilerimiz, planlamalarını rehberlik servisimizle rahatlıkla yapabilirler.

Söz gelimi, öğrencilerimiz, uluslararası sertifika sınavlarına hazırlık aşamasında IELTS, TOEFL ve diğer sınav gruplarında, gelişimlerini belgelemeleri yönünde hazırlıklarını sürdürebilirler.

Tüm öğrencilerimize başarılar diler, birlikte geçirdiğimiz eğitim sürecimiz boyunca her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.


NUMARANI BIRAK
SENİ ARAYALIM
Prestige English - Başarıya Ortak Ol!
Güncel Kurs Programları
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15