0312256 00 73
  • ÖĞRENCİ SİSTEMİ
  • BAYİ GİRİŞİ
  • ŞUBELERİMİZ
  • İLETİŞİM

Genel ingilizce Yayınları

Kurumuzda, tüm dünyada dil eğitiminde tercih edilen uluslararası materyaller Oxford, Cambridge yayınlarının kullanımının yanısıra,

Prestige English'in uzman yayın kadrosu tarafından oluşturulmuş;

Daily English

Standart Elementary eğitiminden önce ihtiyaca göre günlük konuşmaların ve asgari düzeyde kendini ifade için gerekli olan kelimelerin olduğu kitapçıktır. Tavsiye edilen eğitim süresi 9-12 ders saatidir.

One For All

Bu kitap lise ve yetişkin grupları içindir. Ses ve video CD’leri mevcuttur. Kitap gerçekte seviye olarak Elementary ile Pre-Intermediate arasındadır, yani Elmentary seviyesinden biraz daha ağırdır. CEFR seviyelerine göre A2’ye karşılık gelmektedir.

POINT 1

Genel İngilizce eğitiminde uluslararası yabancı dil yayınlarını geride bırakabilecek kalite ve içeriği olan Point 1, Elementary (A1-A2) seviyesini hedeflemektedir. Ana kitabın yanında çalışma kitabı ve dinleme CD’leri mevcuttur. Web entegrasyonu ve akıllı tahta uygulamaları en kısa sürede tamamlanacaktır.

POINT 2

Genel İngilizce eğitiminde uluslararası yabancı dil yayınlarını geride bırakabilecek kalite ve içeriği olan Point 2, Pre-Intermediate (A2) seviyesini hedeflemektedir. Ana kitaba ek olarak verilecek olan çalışma kitabı ve dinleme CD’leri Web entegrasyonu ve akıllı tahta uygulamaları en kısa sürede tamamlanacaktır.

POINT 3

Genel İngilizce eğitiminde uluslararası yabancı dil yayınlarını geride bırakabilecek kalite ve içeriği olan Point 3, Intermediate (B1) seviyesini hedeflemektedir. Ana kitaba ek olarak verilecek olan çalışma kitabı, dinleme CD’leri, web entegrasyonu ve akıllı tahta uygulamaları en kısa sürede tamamlanacaktır.

POINT 4

Genel İngilizce eğitiminde uluslararası yabancı dil yayınlarını geride bırakabilecek kalite ve içeriği olan Point 4, Upper-Intermediate (B2) seviyesini hedeflemektedir. Ana kitaba ek olarak verilecek olan çalışma kitabı, dinleme CD’leri, web entegrasyonu ve akıllı tahta uygulamaları en kısa sürede tamamlanacaktır.

NUMARANI BIRAK
SENİ ARAYALIM
Prestige English - Başarıya Ortak Ol!
Güncel Kurs Programları
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15