0312256 00 73
  • ÖĞRENCİ SİSTEMİ
  • BAYİ GİRİŞİ
  • ŞUBELERİMİZ
  • İLETİŞİM

Upper-Intermediate Seviyesi

 

 

                                     AÇILACAK GRUPLAR                           

 

Hafta içi Akşam        18:30-21:40            1.10.2018

   (pzt-çr-cm)

 

 Intermediate (orta) seviyesini başarı ile tamamlayabilen ve İngilizceyi iyi derecede konuşabilen öğrenciler içindir.

*Eğitim süreci 100 ders saatinden oluşmaktadır. Derslerin %20' si yabancı hocalar eşliğinde konuşma dersi olarak işlenmektedir.

*Öğrencilerimiz, randevu almak koşuluyla kaçırdıkları ya da anlayamadıkları konuları, belirlenen gün ve saatte alma hakkına sahiptir.

*Öğrencilerimiz, seçtikleri gün ve saat alternatiflerine göre programı 5 hafta ile 12 hafta arasında tamamlayabilirler.

Upper-intermediate seviyesini başarı ile tamamlayan öğrenciler, İletişim sırasında hiçbir problem yaşamadan yabancılarla her konuda uzun konuşmalar yapabilir, tartışabilirler.  Kelime bilgisi hedefi 3400 olan bu programımızda artık dilin işlevsel kullanımı üzerinde durulmaktadır.Kompozisyon yazabilir, okudukları çok uzun ve karmaşık metinleri kolayca Türkçeye çevirebilirler. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve artık sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz. Dili günlük hayatta, iş yaşamında, meslekî eğitimde ve yükseköğrenimde esnek ve etkin kullanabilir. Açık, net ve sistemli bir şekilde kompleks durumlarda kendini ifade edebilir ve bunu yaparken farklı stratejiler kullanarak diğer metinlerle bağlantı kurabilir.

Bu seviyede kurumumuzun öğrencilerimize ücretsiz olarak verdiği Prestige English “Supplementary  Material Booklet (upper-intremediate) ve  dvd si ile birlikte sunulan  One for All (upper-intermediate) kitaplarının  yanında ““OXFORD yayıncılık New Headway Upper-Intermediate Fourth Edition”” kitabı  ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Upper-Intermediate seviyesini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Karacan Prestige English tarafından özel olarak hazırlanan “Upper-Intermediate”  başarı sertifikası verilmektedir. AYRICA Upper-Intermediate programının sonunda isteyen öğrenciler Cambridge Üniversitesi onaylı “F.C.E sertifikası” almayı hak eder.

Intermediate veya Upper-intermediate seviyelerini bitiren öğrencilerimiz amaçları doğrultusunda ilgili sınav gruplarına geçiş yapabilirler. Bu Programlarımız YDS, TOEFL ,IELTS, PROFICIENCY'den den oluşmaktadır.

NUMARANI BIRAK
SENİ ARAYALIM
Prestige English - Başarıya Ortak Ol!
Güncel Kurs Programları
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15
4 Hafta
Toplam 110 Saat
Günler
Hafta İçi Hergün
Tarihler
11.08.2014 - 10.09.2014
Ders Saatleri
09:45 - 13:15